fbpx
x

Farmasi Türkiye olarak Şubat ayına girerken sizlerin karşısına çok özel bir kampanya ile çıkıyoruz. Her gün her şeye zam gelirken biz sağlıklı ürün kullanmayan kalmasın diye tüm farmasi ürünlerinde %30 ile Dr Cevdet Tuna ürünlerinde  %40 indirim yapmaya karar verdik.

Değerli takipçilerimiz hangi alışveriş merkezine giderseniz gidin size indirim yapmaları için şart koşulmaktadır. Sizden belirli bir oranda alışveriş veriş yapmanız istenmektedir. Biz Farmasi Türkiye ekibi olarak tüm farmasi ürünlerini size enflasyona inat %30 Dr Cevdet Tuna Ürünlerini de  %40 oranında indirimli vermeye karar verdik. Farmasi firmasının kendi hazırladığı bazı kampanyalar var katalog içerisinde biz o kampanyalara müdahe edemediğimizi belirtmek isteriz.

           Farmasi Türkiye ekibi olarak sizden bizim tek ricamız bizden aldığınız ürünleri arkadaşlarınıza,akrabalarınıza,dostlarınıza anlatmanız ve onları bizim sitemize yönlendirmenizdir. Günümüzde evimizde bizim veya çocuklarımızın  kullandığı bir çok kozmetik ürünlerinde ve kişisel bakım ürünlerinde kimyasal karışımlar bulunmaktadır. Çocuklarımızın gelişimini etkileyen bu kimyasal karışım içerikli ürünler kullanılmaya devam ederse önüne geçilemeyecek şekilde çocuklarımıza zarar vermiş olacaktır. Bu ürünleri kullanmaktan vazgeçerek çocuklarımızın(geleceğimizin) zarar görmesini engellemiş oluruz.  Farmasi ürünleri %100 bitkiseldir. Kimyasal karışım içermez,İnsan sağlığına zarar vermez, ürünlerin üretimi yapılırken hayvanlar üzerinde denenmez, Paraben, SLS, Triclosan ve Trans yağı içermez.Bazı ürünlerin tedavi edici özelliği bulunmaktadır. At Kestanesinin hemoroid, topuk dikeni gibi rahatsızlıkları tedavi ettiği bunlara örnektir.

Farmasi Kozmetik olarak bu kampanyadan ayrı şubat ayı içerisinde yeni kampanyalarımızda olacaktır. Sayfamızı takibe devam edin.

Kampanyalarımızı sitemizin yanında Facebook sayfamız Farmasi Türkiye  ve Facebook kişi profili Farmasi Vuslat  üzerinden takip edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.

Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın. Farmasiye üye olup indirim ayrıcalıklarından, hoşgeldin hediyesi ve teşvik hediyelerinden faydalanmak için aşağıdaki linke tıklayıp üye olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Linki

 

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.