fbpx
x

Doğru olmayan ürün kullanımı, güneş koruma faktörü uygulamadan güneşe maruz kalmak ve genetik faktörler birleştiğinde ortaya cilt lekeleri sorunu çıkıyor.. Ciltte düzensiz renk dağılımı olduğundan dolayı pigment farklı oluyor ve kadınlar daha kalın yapıda daha örtücü fondötenler kullanmak durumunda kalıyor.. Peki ama renk eşitsizliklerini gidermek, koyu lekelerin görünümünü bir nebze olsun açmak mümkün mü?

Cilt lekelerinden nasıl kurtulabilirim sorusunu soran kadınlar için cevabımız Farmasi ürünleri!
Farmasi %100 Türk markası olarak temiz içerikli bakım ürünlerini uygun fiyata satın alabileceğiniz bir markadır. Farmasi cilt lekelerine özel olarak geliştirdiği Dr Cevdet Tuna White Correct cilt bakımı serisi ile cilt lekelerinin görünümünü düzenlemeyi ve ciltteki renk düzensizliği, lekelenme gibi problemleri gidermeyi vaat ediyor!

Cilt lekeleri çoğunlukla güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan meydana gelir. Güneşin zararlı ışınları cilt metabolizmasını baskılayarak bağışıklık sistemini zayıflatır. Cilt kendini savunmak için melanin üretimini artırır.. Melanin üretiminin fazla olması cildin kendini UV ışınlarına karşı korunması demektir. Fazla ve düzensiz melanin üretimini ciltte istenmeyen koyu kahverengi lekelenmelere neden olur. Fazla ve düzensiz melanin üretimini kontrol altına alarak koyu lekelerin görünümünü engelleyebilirsiniz!

Dr Cevdet Tuna White Correct aydınlatıcı serisindeki ürünlerin içerisindeki  içerikler hücreler arası iletişimi engelleyerek melanin sentezini düzenler. Sonuç Lekesiz ve aydınlık bir cilt!

Melanin sentezinde %20 oranında azalma sağlayan Dr Cevdet Tuna White Correct ürünlerinin içerisinde Dr Cevdet Tuna multivitamin aydınlatıcı yüz kremi ve Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun bulunuyor.

İlk Adım olarak Dr Cevdet Tuna White Correct aydınlatıcı sabunu avuç içinize ılık su ile köpürtün, daha sonra dairesel hareketlerle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere yüzünüzü temizleyin.

Ardından Dr Cevdet Tuna White Correct aydınlatıcı yüz kremi ile cildinizi nemlendirin.

Sonuç daha lekesiz lekelerin görünümü açılmış aydınlık bir cilt! Sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun 100 gram 1119029

Dr Cevdet Tuna multivitaminli aydınlatıcı yüz kremi 75 ml

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.