fbpx
x

Tencere Tava ve Metal Yüzeyleri Parlatma Yöntemleri

Aldığımız eşyaların ilk günkü gibi temiz parlak ve yeni gibi kalmasını isteriz. Oysa kullanıldıktan bir süre sonra özellikle mutfak eşyalarında tencereler tavalar çaydanlıklar ve metal yüzeyler bir süre sonra matlaşmaya ve paslanmaya başlayabilir.. Suların içinde bulunan yoğun kireç miktarı uzun süre kullandığından dolayı matlaşma etkisi de buna eklenince yeni eşyalarımız adeta yıllarca kullanılmış eski bir eşyaya dönüşür..

Sizde tüm metal yüzeylerde kullanabileceğiniz temiz içerikli bir bakım ürünü ara yaşındaysanız O halde Farmasi Mr Wipes Bio Home serisindeki metal temizleyiciye mutlaka şans vermelisiniz!

Mr Wipes Bio Home metal temizleyici tüm metal malzeme ve yüzeylerde etkilidir. İsterseniz tencere tava metal kulplar, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi malzemelerin metal yüzeylerinde bile kullanabilirsiniz!

Güçlendirilmiş yeni formülü ile yoğun metal parlaklığı sağlayan MrWipes Bio Home serisindeki metal temizleyicinin içerisinde zararlı kimyasallar da bulunmaz! Bitki özlerinden elde edilen doğada çözünen özel bileşenler bulunan Bio Home serisi paraben, Klor, fosfat, zararlı asitler içermediği gibi aynı zamanda formaldehit boya ve GDO da içermez! Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Pişirme kapları dahil olmak üzere tüm yiyecek ve içecek kaplarının temizliğinde de kullanabilirsiniz.

Düşük sıcaklıklarda bile çözüldüğü için kalıntı bırakmayacaktır. Tava çelik bakır tencerelerdeki bulunan yanıkları, yanık lekelerini pişirme sonrası oluşan çizikleri bile giderecektir. Farmasi Mr Wipes Bio Home metal temizleyiciyi mutlaka denemelisiniz.

 

Farmasi Mr Wipes metal temizleyici 200 mil 9700656

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.