fbpx
x

Düzenli olarak antrenman yapan kişiler kaslarının gelişmesi ve hacım kazanması sonucu şiddetli kas ağrıları çekebilirler. Aynı zamanda ergenlik çağında ve büyüme çağındaki bireylerin de kemiklerinin gelişimi ve kaslarının büyümesi ile şiddetli kas ağrılarına maruz kalabilirler. Böyle durumlarda ağrı kesicilere yüklenmek ve sık sık ağrı kesici tüketmek yerine doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Farmasi yorgunluk ve kas ağrısı hissine çözüm olarak geliştirdiği Alaska soğutucu masaj jeli ile her daim yanınızda!

Farmasi Dr Cevdet Tuna Alaska soğutucu masaj jeli içeriğindeki okaliptüs yağı ile cildinizin nem dengesini korurken cildinize canlılık kazandırır. Aynı zamanda kas ağrılarının azalmasına da yardımcı olur. Özellikle bilekte herhangi bir burkulma, hafif bir böcek sokması veya herhangi bir kas ağrısı sonucu oluşan dayanılmaz ağrılara iyi gelen Alaska yorgunluk giderici soğutucu masaj jeli cildinize anında rahatlama hissi verecek. Direk cilde uygulayarak nazikçe masaj yapıldığında uygulanan bölgede anında ferahlık ve rahatlama sağlar. Kasların spazmı azaltır kas spazmı azaldığı için hafif bir kas gevşetici görevi de görecektir.

Özellikle ayak bileği, baldırların arkası veya kol gibi bölgelerdeki kasları yumuşatıp rahatlatma da çok etkilidir. Aynı zamanda Alaska soğutucu masaj jelini ufak burkulmalar için de kullanabilirsiniz. Soğutucu etkisi olduğundan dolayı özellikle spor sonrası rahatlamak gevşemek için de kullanabilirsiniz.

Spor sonrası ağrılarınızdan,topuk dikeni ağrılarınızdan, migren ağrılarınızdan ve diğer ağrılarınızdan kurtulmak için bu kampanyamızdan faydalanabilirsiniz

Bu Kampanya İle Ağrılarınıza Son Vereceğiz

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.