fbpx
x

Bazı kadınların renkli dönemleri düşündüğümüzden çok daha ağır geçmektedir.. Özellikle ergenlik çağında regl dönemlerinde şiddetli ağrılara sebep olduğu bilinmektedir. Bunun nedeni genetik faktörler ve idrar yollarını üşütmek enfekte olmak olarak sıralanabilir.. Siz de regl dönemlerini ilaç kullanmadan biraz daha rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız O halde önerilerimize kulak verin!

Regl dönemi için İhtiyacınız olan ilk şey sıcak bir ortam! Bu yüzden mutlaka ayağınıza en kalın çoraplarınızı giyerek sıcak su torbası ile istirahat etmenizi öneriyoruz. Ayrıca Melisa çayı rezene çayı ve kiraz sapı çayı da regl ağrısına iyi geliyor. Özellikle İdrar yolu enfeksiyonlarına iyi geldiği bilinen bu üç çay ile stresinizi ve acınızı bir nebze olsun azaltabilirsiniz. Eğer masaj yardımı ile regl sancınızı hafifletmek istiyorsanız O halde yorgun vücutları yeniden canlandıran Farmasi Dr Cevdet Tuna at kestanesi jeli ve Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli sizinle!

İçerisinde triklosan paraben Parafin bulunmayan ve dermatolojik olarak test edilmiş olan Farmasi Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli ve Farmasi Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli regl ağrınızın hafiflemesine yardımcı olacak yoğunlaştırılmış Çift etkili formülü sayesinde sarı kantaron nane mentol ve esansiyel yağlar içeren bu mucizevi etki vücudunuza işleyerek ağrılarınızı hafifletiyor.

At kestanesi ve sarı kantaron özü ile cildi rahatlatan bu jel aynı zamanda ferahlatıcı etkisi ile stresinizi de azaltıyor. İçerisinde Biberiye yağı bulunduğu için cildinizi rahatlatıp beslerken aynı zamanda nemlendiriyor. Masaj olarak kullanıldığında ise uygulanan bölgedeki kasları gevşeterek ağrının hafiflemesine yardımcı oluyor.
Dr Cevdet Tuna biberli masaj jeli ise uygulanan bölgeyi biraz da ısıtarak işlem gösteriyor. Isındığı için bölgedeki kaslar rahatlıyor ve zamanla adet sancınız biraz da hafiflemiş oluyor. Sizde Regl döneminde masaj jelleri yardımıyla daha rahat geçirebilirsiniz. 

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.