fbpx
x

Özellikle mutfakta sık sık kızartma yapıyor iseniz veya yemek lekelerinden müzdaripseniz O halde size Farmasi Mr Wipes Bio Home konsantre yağ ve kir çözücü ürününü öneriyoruz! Zamanla kalıplaşan kir ve yağ kalıntılarını çıkartmak oldukça zordur. Sert bir cisim veya süngerin arkasındaki sert kısım ile ocakları ovaladığınızda zamanla minik mikro çizikler meydana gelecek ve eşyalarınızın eskimesine neden olacaktır.. Kir ve yağ kalıntılarını çıkartmanın en bilinen yollarından biri de ozon ve benzeri asitli maddeleri kullanmaktır.. Fakat bu zararlı bileşenlere sahip temizlik ürünlerini hem nefes yoluyla soluduğunuzda, hem de deri yoluyla dokunduğumuzda size zarar verir..

Temiz içerikli içeriğinde asit ve zararlı bileşenler bulunmayan Farmasi Mr Wipes konsantre yağ ve kir çözücü ile kolay bir şekilde hafif bir ovalama yardımı ile eşyalarınıza zarar vermeden Kir ve yağ lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Özellikle mutfak tezgahı, paslanmaz çelik, fayans ve seramik yüzeylerdeki lekelerin çıkartılması için çok etkilidir. Ocak, fırın kenarları ve fırın kapaklarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle fırın içi temizliğinde sık sık yemek pişirildiğinde dolayı zararlı bileşenler içeren temizlik maddelerinin kullanılması önerilmez. Fakat kolayca durulanan, kalıntı bırakmayan ve aynı zamanda temiz içerikli Farmasi Mr Wipes konsantre yağ ve kir sökücü fırınlarda ve tezgahların temizliğinde kullanabileceğiniz mucizevi bir üründür!

Farmasi Mr Wipes Bio Home konsantre yağ çözücü fritöz, kurumuş yağ ve yemek kalıntıları yanmış dibi tutmuş tencereler gibi çıkarılması zor olan lekeler için de kullanılabilir. 500 mililitrelik ürün konsantre formüllü olduğundan dolayı su ile birleştirildiğinde uzun sürede size yetecek kadar bereketli bir üründür.
Farmasi Mr Wipes Bio Home serisindeki ürünler cilt dostudur.

Kalıntı bırakmadan için mutfak ürünlerinde mutfak tezgahında fırında davlumbazda rahatlıkla kullanılabilir.

Farmasi Mr Wipes konsantre yağ ve kir çözücü 500 mil 9700524

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.