fbpx
x

Banyoda, çaydanlıklarda, tencerelerde, kahve makinalarında, su ısıtıcılarında ve hatta bulaşık makinalarında geçmek bilmeyen kireç lekelerinin çözümü Farmasi’de!
Farmasi Mr Wipes konsantre Pas ve kireç çözücü suların sertliği sebebiyle oluşan kireç lekelerini çıkarmada mucizevi bir etkiye sahiptir!

Uzun süre birikmiş kireç, pas, kirlerin temizliği için kullanabileceğiniz Mr Wipes Bio Home konsantre Pas ve kireç çözücü uzun süre kullanıma uygun bereketli bir üründür. Konsantre yapısı sayesinde su ile birlikte çözülerek kullanılır. Böylece uzun süre kullanıma elverişli hale gelir Sıcak su ısıtıcıları çaydanlık kahve makinaları bulaşık makinaları ve banyo, duşakabin temizliği için kullanılabilir. Özellikle duşakabin temizliği biz kadınların korkulu rüyasıdır!

Duşakabinlerde bulunan kireç lekeleri çıkmak bilmez! Kireç lekelerini su ile temizleme çalıştığınızda suyun içerisinde bulunan kireç lekeleri tekrar gün yüzüne çıkar, yani suya karşı koruyucu ve kireç lekelerinin tekrar oluşmasını önleyici bir ürün kullanmanız gerekiyor.. İşte bu ürün Mr Wipes Bio Home serisindeki konsantre Pas ve kireç çözücü!

Suyun içerdiği yoğun kireç miktarın rağmen kayıcı akışkan bir yüzey oluşturarak uzun süre tekrar kireçlenmesini önler. Yüzeyleri ekstra parlak gösterirken aynı zamanda kir ve pas kalıntılarının da giderilmesine yardımcı olur. Sizde evinizde derinlemesine temizlik sağlamak ve kireç lekelerinden uzun süre kurtulmak için Farmasi Mr wipes Bio Home konsantre Pas ve kireç çözücü deneyebilirsiniz.

Ürünlerin içerisinde zararlı bileşenler bulunmadığı dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi Bio Home serisinin içerisinde paraben Klor fosfat zararlı asitler bulunmaz! Ayrıca boya formaldehit ve GDO da içermeyen Mr Wipes Bio Home serisindeki ürünler doğada çözünen özel yağlar içerir. Sizde daha parlak yüzeylere kavuşmak ve kireç lekelerinden kurtulmak için Farmasi Mr Wipes Bio Home konsantre Pas ve kireç çözücüyü mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Mr Wipes konsantre Pas ve kireç çözücü 1000 mil 9700525

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.