fbpx
x

Farmasi Nisan Kataloğu

Farmasi Nisan Kataloğu önceki farmasi katalog içeriklerinde olduğu gibi yine dopdolu, yine harika ürünlerle beklentilerinize karşılık veriyor. Bahara özel birçok ürünün kampanyalı ve indirimli satışa sunulduğu katalog içerisinde yepyeni ürünler tanışma fiyatlarıyla çok avantajlı.

BEYAZLARA MEYDAN OKUYAN PROFESYONEL SAÇ BAKIM!

Farmasi Farmacolor Saç Boyası amonyaksız formülü ile kötü kokmaz, farklı renk seçenekleri ile daha parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.

FEMİNEN LÜKS VE MODERN BİR KOKU!

Farmasi Madame EDP Kadın

Kokusunu kıymetli bir süs gibi taşıyan kadınları kokusu Madame!

KALİTEYİ BİLEN STİL SAHİBİ ERKEĞİN KOKUSU!

Farmasi Monsieur EDP Erkek

Farmasi Ela EDP Kadın

Çiçeksi & meyveli baharın kokusu teninizde!

Dr. C. Tuna White+ Correct serisi cilt lekelerine savaş açın.

Cildinizin gençlik iksiri için ihtiyacınız olan her şey Farmasi Age Reversist Bakım Seti içerisinde.

Farmasi Nisan 2019 Kataloğu helal ürün sertifikasına ait ürünler ile ön plana çıkarken firma hakkında farklı bir detaya da yer vermek istiyoruz. Bu da 2000 adet üzerinde ürün çeşitliliğine sahip olmalarına rağmen ürün çeşitliliklerini her ay yeniledikleri katalog ile birlikte arttıran firmanın ürün geliştirme esnasında kesinlikle hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmasıdır.

Farmasi Nisan 2019 Kataloğu içeriğinin hem online ortamda hem de basılı olarak takip edilme imkanının olması farmasi kullanıcıları için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Ürünler ile ilgili detayların büyük bir kısmına katalog içeriğinde ulaşabilir olmanızın yanında ihtiyacınız halinde Farmasi satış danışmanlarına da ürün içerikleri ve kampanyalar ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları iletebilirsiniz.

Farmasi Nisan Kataloğu içeriğini aşağıdaki online katalog linkinden ayrıntılı inceleyebilir, ihtiyaç duyacağınız ürünlere Farmasi Üyelik Formunu doldurarak indirimli sahip olabilirsiniz

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.