fbpx
x

Kaliteden ödün vermeden Avrupa menşei ürünlere kıyasla çok daha makul fiyatlarla ürün geliştiren firma tarafından kısa süre öncesinde Farmasi Haziran 2019 Kataloğu tanıtımı yapılmıştır. Satış ağının geliştirilmesi sayesinde ürünler hakkında içerikleri takip ettiğinizde aklınıza takılan her soruyu sorabileceğiniz, katalog içeriklerinde dahi yer almayan konulara hâkim satış danışmanları sayesinde beklentilerinize karşılık gelen ürünlerin seçimi oldukça kolay olacaktır. Başarılarının sırrının en basit haliyle ham madde anlamında doğal bitki özlerinin mucizelerinden yararlanmaları olarak açıklayan firma yetkilileri helal ürün sertifikasına sahip olduklarını da vurgulamaktadır.

Farmasi 2019 Haziran kataloğunda erkeğin karizmatik kokusu olan ve Farmasi’nin en sevilen parfümlerinden biri olan Gaucho parfüm indirimde. Farmasi Gaucho parfümün üst notalarında bergamot, kakule, fesleğen, ananas, mandalina, kalp notasında lavanta, ıtır, karanfil, adaçayı, dip notasında ise misk, sandal ağacı, sedir ağacı bulunur. Farmasi Gaucho erkek parfümü kullananların %98’i tarafından çevresine tavsiye edilen ve her erkeğe hitap edebilecek joker bir kokudur. Şimdi Farmasi Gaucho erkek parfümü yanında after shave balsam ve deo roll on ile hediye. Sizde Farmasi 2019 Haziran kataloğunda Gaucho erkek parfüm hediye kofresini değerlendirebilirsiniz.

Bitmiyor Farmasi’nin yenilenen masaj yağları da Haziran kataloğunda oldukça indirimde. Bali masaj yağı, ayuverdik masaj yağı, aromaterapi masaj yağı. Uzakdoğunun masaj geleneğinden esinlenerek tasarlanmış olan Dr Cevdet Tuna masaj yağları ile masajın huzur verici dünyası ile tanışın. Sizde Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilir, sayfamızı üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasi’ye ücretsiz üye olduğunuzda ürünleri fabrika satış fiyatından yani %30, %40 daha indirimli şekilde satın alabileceğinizi unutmayın.

Farmasi 2019 Haziran Ayı Kataloğu

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.